O nás

Montessori Kids - Ako sa s deťmi zmysluplne zabávameVitajte! Volám sa Naďa a som mamou troch zvedavých, neposedných a úplne dokonalých detí. Každé je iné. Ale spája ich neuveriteľná chuť učiť sa, bádať, spoznávať, a presvedčenie, že každý ich nový objav je jedinečný a nekonečne fascinujúci.

S deťmi aj ja znovu objavujem krásy nášho sveta. Skúmame spolu chrobáky, skáčeme po kalužiach, hľadáme odpovede na množstvo otázok. Každý náš deň je plný malých aj väčších zázrakov.

Keď mala staršia dcéra dva roky, začala som sa bližšie venovať pedagogike Márie Montessori. Odvtedy ubehlo už niekoľko rokov, prečítala som kopu kníh, absolvovala množstvo kurzov, prednášok a webinárov, a moja fascinácia stále rastie.

Pred niekoľkými rokmi som začala robiť kurzy montessori hrania pre malé deti. Chcela som sa podeliť s inými maminami o inšpirácie, dať deťom možnosť zahrať sa s montessori pomôckami, prebudiť aj v iných lásku k montessori výchove. Osem rokov som viedla kurzy Montessori ateliér pre deti od jedného roka, cez škôlkarov, až po školákov, ktorým sme vďaka montessori pomôckam pomáhali prekonávať rôzne ťažkosti s učením. V súčasnosti už pracujem skôr s mládežou na stredných školách, ale stále som presvedčená, že Montessori je ten najlepší základ pre každé dieťa.

Dúfam, že na týchto stránkach objavíte množstvo inšpirácií, nápadov a tipov, ako s deťmi aktívne tráviť čas. Pridajte sa k nám aj na facebooku alebo na Instagrame. Tam dávame predovšetkým tipy na dobré knihy a čítanie pre deti, s deťmi aj bez nich. Ak máte chuť, dajte náme vedieť, čo sa vám tu páči alebo čo vám tu chýba. Mailom na montessorikids.sk(zavináč)gmail.com alebo do formulára dole. Poteším sa každej spätnej väzbe ☺️

Spolupráca

Ak máte záujem o spoluprácu so mnou, prosím napíšte mi vašu predstavu na MontessoriKids.sk (zavináč) gmail.sk alebo do formulára.

Kontakt